Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

Gdula 002aDebata z Ryszardem Gdula - kandydat na radnego gminy Niedźwiada.

 

 

Witam wszystkich mieszkańców naszej ukochanej wsi. Urodziłem się w Lubartowie w 1959 roku i mieszkałem w Pałecznicy do 14-tego roku życia potem los rzucił mnie razem z całą rodziną do Żyrardowa, od kilku lat znów mieszkam w Pałecznicy. Wróciłem w moich rodzinne strony i jestem z tego powodu szczęśliwym człowiekiem.
Pałecznica jest moją małą ojczyzną i chciałbym zostawić ją piękniejszą i lepszą dla obecnych i przyszłych mieszkańców.

Dlatego zostałem Prezesem Stowarzyszenia Rozwoju wsi Pałecznica, w którym działam już cztery lata. Jestem przekonany, że jako radny Gminy Niedźwiada mogę zrobić dużo więcej. Nie prześpijmy tej kadencji, gdyż jest to czas ostatnich dotacji z Unii Europejskiej, jakie możemy wykorzystać. Jest wiele do zrobienia, a rozwój zawsze jest wartością samą w sobie.
Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania dotyczące moich pomysłów. Zapraszam do kontaktu osobistego oraz za pośrednictwem strony Stowarzyszenia.
Pozdrawiam serdecznie!
Ryszard Gdula

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkowników:
274
Artykułów:
50
Zakładek:
1
Odsłon artykułów:
828424